13.06AntonAn 
Dnes je: Pátek
14.06Roland 
15.06VAt 
16.06Zbynik 
17.06Adolf 
18.06Milan 
19.06LeoA! 
20.06Květa 

Vítejte na VW Oldies clubu

osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa

K čemu zde tato verze je?
Vývoj vyžaduje i "ostré" testování v provozu na serveru. Občas se některé komponenty chovají jinak doma na počítači a jinak potom na serveru.
Dalším důvodem je možnoat, že si někdo z prohlížejících všimne nějaké drobnosti (nemyslím tím teď rozdílnou znakovou sadu, kdy místo některých českých znaků jsou zobrazeny čtverečky nebo jné znaky). Na mysli mám drobnosti ve funkci (např. chyba) nebo nápad na zlepšení, zpřehlednění.
Pokud si tedy něčeho nepříjemného všimneš (vynech prozatím české znaky a to, že některé odkazy nikam nevedou - jsem na začátku), neboj se mi ozvat. Ferror

osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa
POZOR POZOR!! tato nová verze webu je stavěna dle nových standardů! Starší prohlížeče mohou mít se zobrazením webu potíže. Pokud se web zobrazuje chybně, aktualizujte svůj prohlížeč!!!!
osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa
osapdkpsa

jak se přihlásit?

Pro účely testování nové verze webu je zde v provozu zvláštní účet. Přihlašovací údaje jsou:
NICK: betahost
Heslo: vwoldies2015

V některých případech může fungovat přihlášení na stejný účet, který se nachází na ostrém webu. Tyto účty a data zde zobrazená jsou však brána ze starší zálohy. Některé novější účty tak zde neexistují a stejně tak některá data tu chybí. Cokoliv, co zde někdo z vás vytvoří, bude při přechodu na ostrý provoz ztraceno. Stále je ale tato zkušební verze veřejně přístupná, dodržuj tedy všechna pravidla jako na ostré webu.